Дерев'яні ліжка з підйомним механізмом

Знайдено: 1 - 24 серед 35 товарів

Дерев’яні ліжка з підйомним механізмом – раціональне використання життєвого простору спальні

Дерев’яні ліжка з підйомним механізмомВід того, наскільки людина гарно виспалась та відпочила вночі, залежить її самопочуття і рівень працездатності. Комфортний сон і якісний відпочинок вам забезпечать дерев’яні ліжка з підйомним механізмом. Крім того, вони допоможуть зробити дизайн спальні довершеним і гармонійним. Купити товар високої якості пропонує інтернет-магазин Kempas.com.ua. Ми гарантуємо найвигідніші ціни і умови співпраці. Здійснюємо доставку продукції у всі регіони України – в Івано-Франківськ, Львів, Луцьк та інші міста.

Дерев’яні ліжка з підйомним механізмом – основні переваги

Дерево заслужено вважається екологічно чистим матеріалом, адже воно не виділяє ніяких токсичних випарів. Деревина чудово піддається обробці, тому виготовлені з неї меблі не мають сколів та гострих кутів. Ліжка, виготовлені зі щита чи масиву навіть за умови постійної експлуатації здатні прослужити більше, ніж 20 років.

Дизайнери дуже полюбляють працювати з деревом. Це універсальний матеріал, який до того ж який можна фарбувати у будь-який колір. Саме тому дерев’яні ліжка здатні гармоніювати з інтер’єром, виконаним у будь-якому стилі, і створити атмосферу тепла і затишку.

Такі меблі мають багато переваг:

 • Ніколи не виходять із моди, виглядають красиво і благородно.
 • Забезпечують міцний і комфортний сон.
 • Ліжка з підйомним механізмом – це вдале поєднання спального місця і додаткового ящика, який можна використати для зберігання постільної білизни, ковдр та подушок.

Дерев’яні ліжка з підйомним механізмом - 1Майстрами, котрі спеціалізуються на виготовленні меблів із натуральної деревини, використовується три типи підйомних механізмів:

 • Кручені пружини – найчастіше їх використовують для виготовлення ліжок середнього цінового сегменту. Мінус такого підйомного механізму в тому, що він швидко зношується і потребує заміни. В середньому кручені пружини здатні слугувати протягом 5-6 років.
 • Ручний механізм – в моделях такої конструкції немає пружин, тому для підняття доведеться прикладати деякі зусилля. Щоб доступ до ящика, в якому зберігається білизна, був більш комфортним, доведеться знімати матрац із ліжка. Проте ручний механізм надійний та довговічний.
 • Газовий амортизатор забезпечить ліжку плавне та беззвучне підняття, яке не буде потребувати ніяких зусиль. Термін його служби становить 10 років. Єдиним недоліком такого механізму деякі користувачі вважають високу ціну. Хоча вона цілком виправдана.

Перш ніж купити дерев’яні ліжка з підйомним механізмом, необхідно знати основні особливості матеріалу, із якого виготовлена та чи інша модель. Наприклад:

 • Сосна гарно піддається обробці, має легкий хвойний аромат. Ця деревина найбільш доступна, тому її використовують для виготовлення меблів середнього цінового сегменту.
 • Береза також відноситься до класу доступної в ціні деревини. Вона доволі міцна. Але меблі, виготовлені з берези, бояться вологи і можуть зазнавати деформації під її впливом.
 • Ліжко виготовлене з бука буде мати гарний, природний відтінок. Ця деревина має високу міцність і надійність. Це гарантує довговічність меблям, виготовленим із матеріалу цього виду.
 • Ясень – надміцна і разом із тим піддатлива деревина. Природна гнучкість цього матеріалу дозволяє майстрам виготовляти ліжка, які мають вишукані вигнуті форми.
 • Горіх – елітна порода деревини, тому меблі виготовлені з неї мають доволі високу ціну. Та разом з тим цей матеріал міцний і довговічний, а також він має широкий спектр природної кольорової гами.
 • Дуб – також відноситься до класу елітної деревини. Цей матеріал довговічний і надміцний.

На сайті інтернет-магазину Kempas.com.ua представлений широкий асортимент ліжок із підйомним механізмом, здатних задовольнити потреби найвибагливіших покупців.