Буковий меблевий щит

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Буковий щит – основні переваги матеріалу

Буковий єврощитДехто вважає, що буковий щит – це ніщо інше, як відходи деревного виробництва чи пресоване дерево. Це твердження є помилковим. Меблевий щит з буку – це високоякісний, зносостійкий матеріал з гарною текстурою та різними природними відтінками. Основною перевагою цього матеріалу є невисока ціна, яка практично дорівнює вартості деревини хвойних порід. Та в порівняні з буком, хвойна деревина більш м’яка і поступається буковому щиту своїми фізичними властивостями.

Буковий щит – головні переваги

В меблевому виробництві існує таке поняття як щільність деревини. Вона вимірюється по шкалі Бріннеля. Відповідно до цієї шкали щільність бука дуже висока – 3,7-3,8 кгсмм.кв і дорівнює щільності дуба. Букова деревина  за показниками щільності поступається лише ясеню. Всі ці породи дерев надміцні, а тому дуже цінні. Не всі знають, що дуб відноситься до сімейства букових, тому ці дерева майже близькі родичі.

Буковий єврощит має такі переваги:

 • Матеріал довговічний та зносостійкий.
 • Деревина гарно витримує атмосферний вплив різного характеру (дощ, сніг, мороз).
 • Є оптимальним за характеристиками матеріалом для виготовлення меблів, різних внутрішніх та зовнішніх деталей інтер’єру та екстер’єру: дверей, фасадів, східців.
 • Має гарну природну текстуру, яка здатна задовольнити найвибагливіших користувачів і гідно вписатися в елітні інтер’єри будинків.
 • Купити буковий щит, в порівнянні з масивом, ви зможете набагато дешевше.

Меблеві фабрики України в своєму виробництві масив використовують рідше, ніж щит через досить високу ціну матеріалу. Завдяки сучасним інноваційним технологіям стає можливим виготовлення букового щита такої високої якості, яка створює гідну конкуренцію масиву. Матеріал практично не поступається за характеристиками своєму конкуренту. Купити буковий єврощит, стійкий до впливу негативних факторів, пропонує інтернет-магазин Kempas.com.ua. І тоді як цільна деревина сприйнятлива до перепадів вологи та дії перемінних температур, то щит відрізняється досить високою стійкістю до таких чинників.

Зверніть увагу – навіть такий унікальний за характеристиками та стійкий до негативного впливу матеріал треба купувати у надійного постачальника, щоб вберегти себе від придбання товару низької якості. Таким чином, ви зможете виключити ризик деформації виготовлених з низькосортного матеріалу виробів. Сучасні технології виготовлення букового щита (масиву) дозволяють надати матеріалу високої стійкості до механічного впливу та інших факторів.

Єврощит буковийПроцес виготовлення букового щита відбувається у декілька етапів:

 • Обрізну дошку висушують.
 • Потім дошки калібрують і створюють заготовки відповідної довжини.
 • На заготовках насікають шипи, які необхідні для якісного зрощування, а потім покривають їх спеціальним клеєм.
 • Ламелі калібрують, щоб отримати точні форми та ідеально рівні поверхні.
 • Потім заготовки відправляють до спеціальних сушильних камер, де під дією тиску відбувається зрощування деталей.
 • 6. На завершальному етапі щит шліфують за допомогою спеціального інструменту.

Зовні матеріал нагадує паркет із елементами різних відтінків і структур. Буковий щит придатний для виготовлення оригінальних моделей меблів із яскравими декоративними елементами. Являючись природним матеріалом і маючи відмінні природні властивості, буковий щит доволі бюджетний товар. Дизайнери вважають цей матеріал стильним та сучасним. Їх приваблює поєднання різних кольорів та структур в одному елементі меблів. На сайті інтернет-магазину компанії «Kempas» ви зможете купити продукцію відмінної якості та за доступною ціною.