Дерев’яні ліжка з дуба

Знайдено: 1 - 24 серед 36 товарів

Дерев’яні ліжка з дуба – елементи «буржуа» у сучасному дизайні

Як і сотні років тому, сьогодні дерев’яні ліжка з дуба вважаються елементом достатку і розкоші. Поступово із вжитку сучасної людини вилучаються речі виготовлені зі штучних матеріалів. Така тенденція зберігається і відносно ліжок. Основна причина цього явища полягає в тому, що для виготовлення таких виробів використовується природний, екологічно чистий матеріал. Це дозволяє зробити висновки про безпечність такої продукції.

Дерев'яні ліжка з дубу

Дерев’яні ліжка з дуба – особливості матеріалу

Ще з незапам’ятних часів на Київській Русі використовували дуб для виготовлення різноманітних меблів. Одна з головних переваг матеріалу цього виду – міцність.  Проте, дуб не вважається «залізним» деревом, таким як горобина. Тому він гарно піддається обробці, легко декорується і має дуже довгий термін служби.

Люди, які не знаються на деревині, при слові «дубова» уявляють чомусь меблі тільки темно-коричневого кольору. Та це далеко не так. Якщо брати деревину дуба в чистому вигляді, він має дуже гарний рисунок світлого кольору, по якому знавці деревини відразу розрізняють цю породу. Темний відтінок має тільки морений дуб, який, використовуючи спеціальну технологію, роками витримують у воді. Меблі із деревини цього виду зазвичай не фарбують у різні кольори, бо це не доцільно. Фарба приховує і знецінює красоту рисунка цього благородного природного матеріалу.

Чому варто віддати перевагу дерев’яним ліжкам із дуба:

  1. Меблі з деревини цього виду здатні прослужити десятки років.
  2. Вони завжди виглядають статусно і дорого.
  3. Вироби з натуральної деревини не виділяють токсичних випарів.
  4. Не бояться жучків і цвілі.

Перш ніж купувати ліжко з дуба, потрібно добре поміркувати, яка саме модель оптимально впишеться в дизайн вашого будинку. Адже такий предмет купується не на 5-6, а на десятки років. За цей час ви можете зробити ремонт, можливо, і не один раз, змінивши в спальні шпалери та інші елементи декору, але дубові меблі не вийдуть із моди і не втратять свого привабливого вигляду.

Дерев’яні ліжка з дуба – тонкощі вибору

Ліжко з дубаКупуючи ліжко з дуба, враховуйте такі нюанси:

  1. Хто саме буде спати на ліжку. При цьому не забувайте про вік та стан здоров’я людини.
  2. Розміри кімнати, в якій будуть встановлені меблі цього типу.
  3. Стилістику інтер’єру.

Ліжко для подружньої пари повинно бути доволі просторим. При цьому потрібно орієнтуватися на зріст більш високого з партнерів, додавши про запас 10-15 см. Щоб ліжко було комфортним в ширину, зробіть дуже простий замір: ляжте поруч, заклавши руки за голову. При цьому ваші лікті не повинні стикатися один з одним. Таким чином, ви зможете вирахувати оптимальну ширину.

Людям похилого віку, або тим, у кого є проблеми зі спиною, чи турбують болі в суглобах рекомендується зупинити вибір на моделі з високими ніжками, тому що з неї буде зручніше вставати. А молоді краще віддати перевагу стильним низеньким ліжкам.

Також не слід забувати про розмір кімнати. Дубове ліжко – доволі масивний предмет. Для його встановлення потрібно достатньо простору. Крім того, в маленькій спальні ліжко, виготовлене з дуба, буде виглядати недоречно. Також не бажано його ставити впритул до стіни. Якщо ви бажаєте зекономити квадратні метри спальні, можете зупинити свій вибір на моделі з підйомним механізмом. Такий виріб оснащений знизу доволі просторим ящиком для зберігання постільної білизни.

Ми впевнені, що серед розмаїття дерев’яних ліжок, виготовлених з дуба, і представлених на нашому сайті, ви знайдете саме ту модель, яка задовольнить вас в ціні і буде дарувати естетичне задоволення та міцний сон.