Поручні для сходів

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Якісні, надійні, довговічні поручні для сходів на нашому сайті

Деревина – це унікальний матеріал, який можна використовувати для створення найрізноманітніших виробів та конструкцій. До того ж цей натуральний матеріал можна поєднувати з іншими – металами різних видів тощо. При цьому металічні конструкції, які на вигляд такі ж холодні, як і на дотик, будуть виглядати привабливішими, завдяки елементам, виготовленим із природного матеріалу. Одним із елементів сходових конструкцій є поручні.

Виготовлені з дуба чи бука вироби додають затишку оселі. Балясини, поворотні тумби, чи центральна опора можуть бути виконані з різних матеріалів: скла, щита, панелі ПВХ. Та всі ці конструкції чудово поєднуються з поручнями, виготовленими з бука чи дуба. Але якщо обираєте поручні до дерев’яних східців, пам’ятайте, що вони мають співпадати за кольоровою гамою. Таке поєднання має естетично привабливий вигляд і гармонійно вписується в інтер’єр, для створення якого використовуються вироби із натуральної деревини.

поручні для сходів

Поручні для сходів – основні вимоги

Елементи сходових конструкцій мають відповідати таким вимогам:

  1. Поручні на сходи обмежують висоту перил на мінімальному рівні – це 900 мм.  Максимум складає 1100 мм. Такий діапазон є запорукою безпечного переміщення по східцях, оскільки саме така висота є комфортною для людини.
  2. Сім’ям, у яких є діти, рекомендується разом зі сходами монтувати допоміжний поручень. Зазвичай його висота нижча стандартної, зате дітям зручно, вони можуть безпечно пересуватися східцями.
  3. Поручні на сходи мають бути надійно зафіксовані. Такі конструкції повинні витримувати навантаження вагою в 100 кг на один метр довжини.
  4. Елементи з бука та дуба витримують таке навантаження за умови, що відстань між тумбами не буде перевищувати 1500 мм. За таких умов допоміжні підтримуючі балясини на таких проміжках монтувати не доцільно. Таким чином ви заощадите свої кошти і час.
  5. Якщо ширина східців складає 1250 мм, то для безпечності пересування доцільно установити поручні тільки ззовні сходів. По таких сходах мають змогу водночас пересуватися дві людини. Для більшої зручності доречно облаштувати додатковий базовий елемент на стіні для маршів, ширина яких становить від 1250 до 2500 мм.
  6. Перила, які розташовують по обидва боки сходів, мають розміщуватися на одному рівні паралельно один до одного. Це абсолютно не стосується поручнів, які встановлюють для безпечного пересування дітей.
  7. Важливо, щоб опорні елементи були встановлені по обидва боки сходів у випадку, коли марш пролягає поміж стін та перегородок. У замкнутому просторі, коли відстань між стінами складає більше, аніж 1000 мм, буде набагато безпечніше та комфортніше пересуватися, якщо поручні встановлені з двох сторін.
  8. Поверхня цих елементів конструкцій повинна бути рівною та гладкою, щоб під час пересування по сходах люди не травмували руки. Тому перед монтажем слід відшліфувати поверхню. Після монтажу відшліфувати до ідеальної гладкості поверхню з усіх сторін набагато важче.

Оскільки поручні не отримують таких значних навантажень, як східці,можна обрати практично будь-який сорт деревини. Хоча, якщо ви хочете, щоб конструкції служили вам довго і не втрачали свого первинного привабливого вигляду, віддайте перевагу буку чи дубу. Дубовий поручень відрізняється стійкістю не лише до механічних навантажень. Ця деревина цінна своїми відмінними якостями, завдяки яким добре витримує коливання температур, стійка вона і до дії вологи. Також оброблений безбарвним лаком дуб, чудово зберігає свій шляхетний колір та природний малюнок.

Дерев’яні поручні, виготовлені з бука, мають приємний рожевий колір. За міцністю та довговічністю така деревина не поступається дубу, хоча є деякі складнощі в її обробці. Та все це повністю компенсується за рахунок естетично привабливого вигляду та міцності бука.

Інтернет-магазин «Kempas» пропонує для продажу якісні, надійні поручні на сходи. Реалізуємо товар за найпривабливішими в Україні цінами. Замовляйте продукцію на нашому сайті з доставкою в будь-який куточок України.