Бетонні сходи

Знайдено: 1 - 24 серед 27 товарів

Безпека та екологічність – бетонні сходи оброблені деревом

Бетонні сходи обшиті деревомНа сайті інтернет-магазину компанії «KEMPAS» представлені бетонні сходи (зразки) декоровані деревом. Такі східці стануть яскравим акцентом в дизайні вашого будинку. Обробка сходів деревом додає конструкції міцності, роблячи її більш надійною, довговічною та ексклюзивною. Відходять в минуле металічні каркаси та бетонні основи, які виглядають сіро та буденно. Обшиті деревом сходи з бетону – чудовий спосіб додати затишку своєму будинку та зробити інтер’єр просто розкішним.

Бетонні сходи – екологічність та зручність

Якщо ви турбуєтесь про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, варто віддати перевагу обшивці, виготовленій з натуральної деревини. Адже з усіх представлених на ринку матеріалів, придатних для обшивки сходів, дерево – це дійсно екологічно чистий матеріал. Використавши його, ви можете бути повністю впевнені в тому, що, перебуваючи в будинку, ваші рідні дихають чистим повітрям, яке не забруднене випаровуванням токсинів, що цілком можливо при використанні пластику в оздобленні інтер’єру. В наш час це край важливо, адже довкілля стає більш агресивним, і кожна людина прагне максимально ізолювати свій дім від негативного впливу хімічних речовин, яких у навколишньому середовищі, на жаль, уже надлишок.

В чому полягає перевага бетонних східців обшитих деревом:

  1. Деревина, така як: бук, ясень, дуб, сосна чи горіх мають свій неповторний малюнок. Ні фарбування, ні оздоблення східців штучними матеріалами не нададуть будинку того відчуття комфорту, затишку, як використання дерева в інтер’єрі. До того ж такий декор робить оформлення оригінальним і вишуканим.
  2. У багатьох людей на рівні підсвідомості дерево асоціюється з матеріалом, який дає тепло, а отже – використовуючи деревину в інтер’єрі, ви зробите свій дім дійсно комфортним та затишним. В умілих руках майстра деревина змінюється, приймаючи ті обриси які ви забажаєте. Щоб ваш будинок був не тільки гарним, а й затишним, недостатньо буде купити бетонні сходи, їх необхідно ще й обшити деревом.
  3. В дизайні сучасних інтер’єрів дерево займає лідируючі позиції. Важко собі уявити обстановку в стилі лофт, чи шебі-шик без використання цього природного матеріалу. Для тих, хто звик рухатись в ногу з часом і завжди залишатися в тренді, – обшивка східців деревом – справа честі.

Бетонні сходи з деревомВ залежності від дизайнерського рішення, бетонні сходи можна обробити деревиною повністю чи частково. Наприклад, деревом обшивають тільки східці чи загорожу, а решту – іншим матеріалом. Повна обшивка сходів візуально розгрузить внутрішній простір будинку. А ще деревина приглушує звуки, забезпечуючи тишу і спокій вашій родині. При облицюванні бетонних східців деревом зовнішній вигляд будинку змінюється кардинально.

Обшивка східців деревом – оптимальне рішення для сімей, у яких підростають маленькі діти чи живуть люди похилого віку. Саме вони найчастіше травмуються, підіймаючись чи спускаючись східцями. В разі нещасного випадку люди зазнають менш серйозних травм на сходах обшитих деревом, аніж на бетонних. До того ж дерево добре утримує тепло, тому у вашому будинку стане і затишніше, і тепліше.

На сайті нашого інтернет-магазину представлені фото зразків бетонних сходів обшитих деревом, але наші можливості на цих моделях не закінчуються. Ми прислухаємося до ваших побажань та візьмемо до уваги ваші потреби, щоб розробити унікальний проект бетонних сходів, обшитих деревом, які задовольнять усі ваші потреби. Якщо у вас виникли питання щодо характеристик та виду матеріалів, із яких виготовляються міцні та практичні конструкції, чи їхньої ціни, ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями.