Дитячі ліжка

Знайдено: 1 - 24 серед 44 товари

Дитячі ліжка з дерева: безпечний та здоровий сон     

Облаштовуючи дитячу кімнату, батьки прагнуть придбати все найкраще. І ми вам у цьому допоможемо! У нашому інтернет-магазині Kempas пропонуються дитячі ліжка з дерева, які відповідають санітарно-гігієнічним та естетичним вимогам до меблів для наймолодшої категорії споживачів. У каталозі ви знайдете ліжка власного виробництва, а також інших торгових марок (Estella, Greelife, «Дрімка»). Усі вони відрізняються високою якістю, є безпечними для здоров’я дітей. Адже натуральна деревина – це гіпоалергенний матеріал. Для його обробки використані матеріали, які не містять шкідливих домішок. Крім того, деревина є міцною та надійною, що також має важливе значення при виготовленні меблів для маленьких бешкетників. Адже немає більшої спокуси, ніж використати ліжко замість батута. 

Дитячі ліжка з дерева

Вибираємо разом ліжка для діточок

Звичайно, що при купівлі дитячих меблів батькам хочеться і якісні вироби вибрати, і хоча б трохи зекономити. І така можливість у вас є! Купуючи у нас меблі від виробника, ви можете заощадити суттєво. Але при цьому ми гарантуємо, що будь-які вироби, представлені у нашому каталозі, відповідають найвищим стандартам якості. Отже, тоді починаймо вибирати. Меблі для дітей мають відповідати їх віку. Адже маленькій дитині буде незатишно, а то й небезпечно у завеликому для неї ліжку, а коли вона підросте, то спальне місце для зручності необхідно буде збільшити. Отже, для дітей пропонуються ліжка таких основних розмірів:

  • від народження до 3 років: оптимальними вважаються параметри 1,2 х 0,6 м (1,2 х 0,65 м за європейськими стандартами). Для малюків виготовляються ліжка з бильцями, які попередять падіння дитини. Дуже зручно буде придбати ліжко, в якому змінюється висота основи. Це може значно полегшити догляд за немовлям. Крім того, виробники пропонують ліжечка для немовлят з різними механізмами гойдання. Це також спростить життя молодих батьків, адже дитину не доведеться заколисувати, носячи на руках; 

  • дошкільний вік: для дітей 3 – 5 років вже знадобиться більш просторе спальне місце. Спеціалісти рекомендують розміри 1,4 х 0,7 м, 1,6 х 0,7 м, 1,9/1,95 х 0,8 м. Для дітей молодшого віку можна замовити ліжко з додатковим знімним боковим бортиком, який також убезпечить від падіння;

  • для молодших школярів та підлітків: це вже можуть бути повноцінні дорослі односпальні ліжка, розміри яких становлять 0,8 х 1,9 м або 0,9 х 2, 0 м. Придбавши такі меблі для дитини 6 – 7 років, можна буде у найближчому майбутньому не витрачати гроші на нові меблі. Але у такому випадку зверніть увагу на дизайн. Краще надати перевагу ліжкам, які вже нагадують дорослі. 

У нашому каталозі ви можете обрати розмір дитячих ліжок із дерева, їх колір та інші параметри. Ми впевнені, що у нас ви знайдете меблі, які сподобаються і вам, батькам, і вашим донечкам та синочкам.

Дитячі ліжка з дерева

Двоярусні ліжка для дітей: оптимізуємо простір

Якщо у вашій родині підростає двоє або більше дітей, то пропонуємо придбати двоярусні ліжка. Це дозволить вам облаштувати для всіх повноцінні спальні місця, а також залишити в кімнаті більше місця для занять, ігор або розваг. Дерев’яні дитячі ліжка такого виду відрізняються наступними характеристиками:

  • виготовлені з високоякісних надійних матеріалів;

  • мають зручну конструкцію – обладнані драбинками, захисними бортами;

  • у продажу є моделі з ящиками для зберігання дитячих речей.

Крім того, двоярусні ліжка надзвичайно подобаються дітям. Замовити меблі з натурального дерева можна з доставкою по Львову, а також у будь-яке інше місто України (гурт або роздріб).