Матраци Neolux

Знайдено: 1 - 24 серед 29 товарів

Матраци Neolux – якісний відпочинок та спокійний сон гарантовано

Від того, наскільки добре нам вдається відпочити під час нічного сну, залежить наша фізична та розумова активність протягом дня. Тому висока якість матрацу, а також вдале поєднання матеріалів, які використовуються для його створення, є запорукою хорошого, спокійного та глибокого сну, відповідно, й якісного відпочинку уночі. На нашому сайті представлені найсучасніші, виготовлені з безпечних для людського здоров’я матеріалів і тканин моделі. Матрац Neolux якнайкраще повторює контури людського тіла, тому забезпечує спині та стегнам правильну підтримку та положення під час сну.

Матрац Neolux

Матраци Neolux – будова, види

Це нове покоління ортопедичних матраців, які в розрізі дуже схожі на пиріг, що складається з декількох шарів, усередині якого знаходиться несуча система, а знизу і зверху – наповнювач. Основу виробу складає каркас. Саме він приймає на себе все навантаження і забезпечує ортопедичний ефект. Матраци Неолюкс бувають пружинними та безпружинними. В якості наповнювача для них використовують прошарки з різних матеріалів, від яких залежить, наскільки м’яким чи твердим буде виріб.

Матрац Neolux

Основні різновиди матраців Neolux:

  • Економ-клас – це моделі пружинних матраців, в конструкції яких всі пружини поєднані між собою (залежний блок пружин). Виріб прогинається під вагою тіла і не повторює його контури. Моделі класу економ здатні витримувати доволі великі навантаження, та, на жаль, вони мають незначний ортопедичний ефект.

  • Моделі класу «Стандарт» також відносяться до  пружинних матраців. Але їх конструкція передбачає наявність незалежного блока пружин, кожна з яких працює в автономному режимі. Тому матрац Neolux класу «Стандарт» здатен повторювати контури людського тіла і прогинатися під його вагою лише в тих місцях, на які здійснюються конкретні точкові навантаження. На ліжку, обладнаним таким матрацом, вас очікує якісний, повноцінний відпочинок. Такі моделі – ідеальний варіант для пар, які мають велику різницю в вазі. Завдяки особливості конструкції, сплячі не відчувають рухів свого партнера. Моделі класу «Стандарт» мають гарно виражений ортопедичний ефект і відрізняються довгим терміном служби.

  • В якості наповнювача для моделей класу «Престиж» слугують латекс, кокосова форма, меморіформ або ж латексоформ. Саме на ці матеріали припадає основне навантаження. Якщо ви хочете придбати виріб із максимальним ортопедичним ефектом, зупиніть свій вибір на одній із моделей цього сегменту. Наприклад, модель Nevada – це високий безпружинний матрац середнього ступеня жорсткості. Ядром його конструкції є масивний цілісний блок, який виготовлений із використанням інноваційного матеріалу «Latexform». Цей матеріал має пористу структуру, а тому здатен повторювати форму людського тіла, таким чином забезпечуючи ідеальну підтримку хребту, голові та шиї. М’якість і комфорт моделі додає використання настилу з піни «Soft». Це еластичний, гіпоалергенний матеріал, що має відмінні теплоізоляційні властивості. «Memory» відповідає за «пам’ять» виробу. Матеріал має здатність реагувати на вагу та температуру тіла людини. Завдяки цьому матрац оптимально повторює обриси тіла, тим самим зменшує тиск на такі чутливі ділянки як шия, голова, плечі, стегна, коліна. Це забезпечує хорошу циркуляцію крові і сприяє максимальному розслабленню м’язів тіла. Периметр матрацу обрамляє унікальна тривимірна аерострічка, яка складається з осередків особливої геометричної форми. Це новітня система мікроклімату, яка відповідає за постійну вентиляцію між настильних шарів матрацу. Саме вона створює оптимальний температурний режим і забезпечує вільний відвід вологи.

Обирайте модель матрацу, яка підійде саме вам, серед безлічі представлених на нашому сайті. Висока якість товару гарантує довговічність використання виробів. При цьому ціна продукції у нашому інтернет-магазині вас приємно здивує.