Меблевий дубовий щит

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Дубовий щит – довговічний і практичний матеріал для створення різноманітних виробів

Міцний і довговічний матеріал – дубовий щит – відрізняється красивою текстурою і чудово виглядає як в класичних, так і в сучасних інтер’єрах. Ця деревина не підвладна ні моді, ні часу. Дуб вважається «царем» серед меблевих порід деревини. Дубовий єврощит – міцний, твердий, довговічний, стійкий до пошкоджень і зручний в обробці матеріал. Цю цінну породу деревини використовують як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.

Дубовий щит

Меблевий щит додасть інтер’єру розкоші, індивідуальності та неперевершеного ефекту, якщо використати матеріал для обшивки стін та стель. Підвіконня, покриття на підлогу, виготовлення східців – унікальний за властивостями матеріал використовується в різних сферах життєдіяльності людини. Та все ж меблевий щит найчастіше використовують для виробництва меблів. Одна із переваг деревини – гладкість і природна натуральність. В руках умілого майстра щит із дуба розкриває всі свої грані, а меблі, виготовлені з нього, можуть виглядати по різному – як вишукано, благородно, так і ніжно, мило, по-сільському привабливо.

Дубовий щит чи масив – відмінності

Недорого придбати зрощений та цільний дубовий єврощит пропонує усім охочим інтернет-магазин «Kempas». Ціна високоякісного матеріалу приваблива. В чому полягає відмінність між щитом та масивом?

Меблевий щит з дуба – це деревний листовий матеріал прямокутної чи квадратної форми, який отримують за рахунок склеювання між собою в ширину і в довжину цільних дерев’яних струганих брусків. Ширина брусків може коливатися в межах від 10 до 50 мм. На відміну від щита, в якому планки різної довжини чергуються, конструкція масиву складається із планок більшої довжини або брусків натурального дуба, де одна планка займає всю довжину.

Серед переваг використання дубового щита, основними є:

 • Стійкість до механічних навантажень.

 • Висока міцність і щільність.

 • Довгий термін служби.

 • Універсальність використання у виробництві.

 • Відсутність усадки, збереження кольору та форми.

 • Можливість обробки антисептиками, антипіреном.

 • Відсутність токсичних речовин.

 • Красива фактура з унікальним рисунком.

Дубовий щит

Основні сфери використання меблевого щита з дуба:

 • Виробництво дверей. Моделі, які виготовлені з дубового щита, вигідно відрізняються серед інших високим рівнем звукоізоляції, та можуть використовуватися як в якості міжкімнатних так і вхідних. Благородний зовнішній вигляд та можливість різноманітної обробки підсилюють цінність цієї деревини в очах споживачів.

 • Підвіконня – незважаючи на те, що пластикові вироби все більше набувають популярності, однак вироби з дуба також не втрачають своєї популярності. Єдине, в чому вони програють штучним підвіконням, – це ціна. На жаль, споживачі доволі часто забувають, що дерево – це природній матеріал, який не виділяє шкідливих речовин і не забруднює навколишнє середовище, на відміну від пластику.

 • Сходи – один із найважливіших елементів в дизайні приміщення, який до того ж виконує практичну функцію. Сходи, виготовлені з дубового щита, – оптимальний варіант. Прекрасні естетичні властивості дуба, його довговічність і надійність безсумнівно виправдають ваш вибір.

 • Паркет із дубового щита відрізняється міцністю і красивим зовнішнім виглядом із яскраво вираженою структурою дерева. Меблевий щит з дуба широко використовується для створення покриття для підлоги, завдяки високому показнику жорсткості, та стійкості до зміни вологи в приміщенні, що не дозволяє паркетним дошкам деформуватися. Говорячи про зовнішні характеристики дубового щита, можна сміливо відзначити елегантність, яка властива будь-яким відтінкам дубового паркету, починаючи зі світло-коричневого і закінчуючи більш насиченим із червонуватим відтінком. З часом дубове покриття може дещо потемніти, та ця особливість також є перевагою матеріалу, така підлога матиме просто розкішний вигляд благородної старовини.

Вироби з дубового єврощита відрізняється довговічністю, практичністю та є естетично привабливими. Природні матеріали додають затишку інтер’єру та є екологічно безпечними.