Ортопедичні матраци Матролюкс

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Ортопедичні матраци Матролюкс – якість гарантовано

Матрац Матролюкс – це товар відомої української торгової марки, котра успішно реалізує свої вироби як на вітчизняних теренах, так і за кордоном. Продукція цієї компанії користується попитом на європейському, американському ринку, а також на території Ізраїлю. Ціни на матраци Матролюкс для клієнтів інтернет-магазину «Kempas» завжди залишаються на доступному рівні.

Матролюкс

Основні переваги матраців Matroluxe

Серед переваг матраців Матролюкс слід виділити наступні:

  • Наявність додаткових функцій регулювання жорсткості і вібромасажу, а також універсальної системи «зима-літо».

  • Ортопедичні моделі відзначаються відмінними лікувально-профілактичними характеристиками, що сприяють повноцінному та комфортному відпочинку тіла під час сну.

  • Торговою маркою «Матролюкс» використовуються виключно екологічно чисті, та гіпоалергенні матеріали при виробництві кожної моделі.

  • Кожен виріб відрізняється надійною конструкцією, яка гарантує довгий термін служби.

На сайті інтернет-магазину «Kempas» ви можете придбати дитячі та ортопедичні матраци Матролюкс на пружинній основі, а також фудтони та топери. Пропонуємо більш детально ознайомитись з модельним рядом, який представлений у нашому каталозі. Асортимент включає близько 120 варіантів якісної продукції. Ціна товару вас приємно здивує.

Дитячий матрац – критерії вдалого вибору

Від того, наскільки якісним та комфортним буде сон у вашої дитини, залежить її самопочуття протягом дня, а також здоров’я організму в цілому. Малорухливий спосіб життя, носіння рюкзаків та ранців, довготривале сидіння за комп’ютером негативно відображається на поставі та на роботі опорно-рухового апарату. Щоб забезпечити правильно положення організму дитини під час сну та створити оптимальні умови для якісного відпочинку використовуйте матрац середньої жорсткості, конструкція якого створена з урахуванням анатомічних особливостей тіла дитини. На нашому сайті ви зможете придбати моделі дитячих матраців, які користуються особливим попитом серед користувачів.

Матролюкс

Особливістю матрацу «Балу» є конструкція, основу якої складає комплект пружин, кожна з яких працює автономно. Виріб прогинаються лише в місцях, які безпосередньо контактують із тілом. Ортопедичний ефект моделі «Балу» підсилює пінополіуретан високої щільності. Саме цей матеріал робить виріб оптимально м’яким. Така особливість конструкції забезпечує правильну циркуляцію крові та насичення тканин організму киснем.

Матраци – види. Як відрізнити топер від футона?

Перші вироби подібного типу були створені у Японії. Сучасні моделі футонів з’явилися на ринку Європи на хвилі популярності здорового способу життя. Футон – це тонкий «матрац», виготовлений із екологічно чистих матеріалів. Оскільки за традиціями японці стелять таку постіль прямо на підлогу, то її особливістю є багатошаровість та відносно велика товщина. Замість звичної для класичних футонів бавовни та шерсті сучасні моделі виготовляють з латексу, кокосового волокна, пінополіуретану. Деякі футони складаються із різних шарів цих матеріалів, поєднання яких і дозволяє надавати виробам оптимальної жорсткості та пружності.

Призначення топера – згладити некомфортні ділянки спального місця, наприклад, стики на розстеленому дивані або ж горби та виїмки на матраці, що злежався. Оскільки топер стелеться не на підлогу, то його товщина зазвичай становить від 3 до 4 см (хоча сучасний ринок пропонує також моделі більшої товщини). Для виготовлення топерів використовується матеріал одного виду. Найбільш затребуваними є латекс та пінополіуретан.

Звертайтесь до представників нашого магазину за порадою у виборі матрацу оптимального виду. Ми організуємо оперативну доставку товару у Львів, Тернопіль, Дніпропетровськ чи будь-яке інше місто України.