Дерев'яні сходи

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів

Дерев’яні сходи від надійного виробника – гарантія безпеки та довговічності

Інтернет-магазин компанії “Kempas” пропонує вам замовити високоякісні, надійні та довговічні дерев’яні сходи, виконані у стилі, який ідеально буде гармоніювати із оформленням інтер’єру вашого дому, заміського будиночка чи об’єкту будь-якого іншого призначення. Витончена конструкція також стане не лише функціональним елементом інтер’єру ресторану чи готелю, а й справжньою окрасою будь-якого приміщення.

Дерев’яні сходи

Сходи з дерева – вічна класика та стильний модерн

Дерев’яні сходи – безпрограшний варіант для будь-яких приміщень, вони чудово доповнять розкіш, властиву стилю барокко, відтінять затишок кантрі, підкреслять строгість класики завдяки плавним лініям, фігурним балясинам та унікальним натуральним відтінкам. Їх найчастіше використовують дизайнери для створення сучасних стильних ансамблів, виконаних у дусі мінімалізму, хай-теку чи модерну, комбінуючи фактурні породи дерева з металевими та скляними деталями чітких форм. Сходи з дерева є екологічними й безпечними, адже виконані з якісних і міцних матеріалів, оброблених спеціальними засобами для забезпечення довговічності.

Компанія “Kempas” пропонує широкий вибір варіантів для вашої оселі, офісу, готелю, салону чи ресторану. Кожна з моделей розробляється індивідуально, враховуючи побажання клієнта, особливості приміщення, дизайн інтер’єру та функціональне навантаження. До ваших послуг класичні прямі марші з надійними сходинками однакової ширини, фантазійні гвинтові конструкції, що дозволять зекономити місце, а також гармонійне їх поєднання, яке зберігає переваги обох видів, нівелюючи недоліки.

Дерев’яні сходи

Завдяки інтернет-магазину компанії “Kempas” ви можете замовити у Львові, Луцьку, Івано-Франківську чи інших містах України дерев’яні сходи таких видів:

  1. В основі – косоур. Сходинки розміщують на балках, які можуть бути прямими, ламаними або гвинтовими. Прямі марші є найпростішими, але за умови професійного підходу до їх оформлення можуть виглядати дуже ефектно. Ламані прольоти застосовуються для конструкцій, які складаються з декількох маршів. Вони розташовуються перпендикулярно один до одного, можуть поєднувати декілька елементів. У залежності від місця розташування косоура, конструкції можуть бути бічними (2 косоура з боків маршу) або центральними (використовується лише 1 центральний косоур);

  2. З використанням тятиви. Класичний вид сходів, який дозволяє відмовитися від нижньої опори, потребуючи натомість більше вільного місця, адже сходинки розміщуються між тятивами. Тятива представляє собою балку із спеціальними вирізами на внутрішній стороні. Вони позначаються у вигляді гнізд або пазів, у яких розташовуються щаблі. Це не єдиний вид кріплення, але саме він вважається класичним, адже сходинки зливаються з тятивою, приховуючи свої торці; 

  3. Больцеві конструкції. Є простором для польоту фантазії щодо оформлення, бо створюють ілюзію відсутності опори. Сходинки кріпляться до стіни або на перила за допомогою больців - металевих деталей (нім. Bolz - "болт"). Вони особливо доречно виглядають у сучасних інтер'єрах. Незважаючи на те, що больцеві сходи іноді здаються аж занадто тендітними, вони здатні витримувати чималі навантження. Крім того, такі конструкції не потребуватимуть багато зусиль та часу для монтажу, а у подальшому - для прибирання;     

  4. Консольні сходи з дерева. Підійдуть для приміщення, де можливо використати стіну для опори одного боку сходинок, інша ж зависне в повітрі.

В інтернет-магазині компанії “Kempas” ви зможете купити дерев’яні сходи, створені нашими професіонали від початку виготовлення єврощита для них до завершального дизайнерського оформлення. Нам під силу втілити ваші найсміливіші бажання: безпечні, естетичні, довговічні конструкції з вираженою фактурою різних порід дерева, які доповнять інтер’єр та створять затишок завдяки різноманітним декоративним елементам різного рівня складності.