Двоярусні дерев'яні ліжка

Знайдено: 1 - 18 серед 18 товарів

Двоярусні дерев'яні ліжка – комфортна зона гри та відпочинку

Двоярусні дерев'яні ліжкаЯкісний, повноцінний сон – запорука здоров’я дитини. Із появою малюка в родині перед батьками постає нелегкий вибір: яке ліжечко краще придбати і куди його поставити. Найчастіше таку проблему доводиться вирішувати багатодітним батькам. Та й сім’ям, які проживають в малогабаритних квартирах, зазвичай бракує вільного життєвого простору. Двоярусні ліжка – оптимальне дизайнерське рішення, яке дозволить раціонально розпорядитися вільними метрами.

Переваги придбання двоярусної моделі ліжка

Помилково вважається, що такі меблі призначені для сімей, які мають двох одностатевих діток. На думку психологів, двоповерхові ліжка – оптимальній варіант, якщо вікова різниця між дітками не перевищує 4 років. При цьому не важливо, яка стать у дітей. Спільне перебування на одній території відіграє виховну роль. Воно спонукає дітей до пошуку компромісів, навчає домовлятися.

Немає сенсу відмовлятися від двоярусного ліжка з дерева навіть коли в сім’ї одна дитина. Придбання такої моделі надає батькам ряд переваг:

  1. Таке дерев'яне ліжко ви можете легко розподілити на дві зони – ігрову та зону для сну. А це вже відчутне заощадження коштів, адже облаштування окремої ігрової зони потребує додаткових фінансів.
  2. Зазвичай діти від двоярусних ліжок в захваті, багатьом подобається спати саме на другому поверсі. А ще таке ліжко легко перетворюється на халабуду для цікавих дитячих розваг.

Які моделі двоярусних ліжок з дерева найпопулярніші? Класичним варіантом меблів такого типу вважається модель, в якій два спальних місця розміщені один над одним.

Як уже згадувалось, таке ліжко можна придбати також батькам, які мають лише одну дитину. В такому випадку на першому поверсі доречно влаштувати ігрову зону, або ж спортивний куточок. Також перший ярус можна використати більш функціонально, як місце для зберігання речей. Доволі часто дітям і батькам доводиться жити в одній кімнаті. В такому випадку на першому ярусі можна облаштувати спальне місце для мами і тата (на ліжках, які виготовлені по принципу дивану, що розкладається).

Спальні місця в двоярусних ліжках можуть розміщуватися по-різному:

  1. Перпендикулярно (хрест на хрест) – на вільному просторі під верхнім спальним місцем можна поставити тумбу, чи зробити невелику шафу для зберігання речей.
  2. Один над одним, але при цьому одне спальне місце зміщається правіше чи лівіше. Це також зручний варіант, адже при бажанні під верхнім ярусом можна облаштувати дитині робоче місце.
  3. Один над одним, але без використання драбинки, це моделі ліжок в яких нижній ярус висувається з-під верхнього. Після сну таке ліжко швидко можна скласти і таким чином звільнити простір в кімнаті.

Двоярусні ліжка з дереваДля підлітків також існує цікавий варіант – диван, який трансформується в двоярусне дерев'яне ліжко. До того ж існують різні типи драбинок, які з’єднують два яруси ліжка. Вони можуть бути стаціонарні, висувні, або ж виготовлені у вигляді ящиків для зберігання речей.

Ідей і варіантів велике різноманіття. Тому у вас є змога купити двоярусні ліжка, які стануть оптимальним варіантом саме для вашої родини, і задовольняють ваші потреби і побажання. Інтернет-магазин Kempas.com.ua пропонує на продаж продукцію, виготовлену із високоякісних матеріалів. Представлені у каталозі ліжка зручні та функціональні. Ми гарантуємо, що продукція, виготовлена на сучасному обладнанні із дотриманням усіх необхідних вимог, прослужить вам довго навіть при щоденному використанні. Співпраця із компанією «Кемпас» вигідна для усіх без винятку покупців, так як ціна якісних товарів у нашому інтернет-магазині дійсно доступна. Крім того, ми пропонуємо послуги із доставки продукції в усі населені пункти України – Львів, Івано-Франківськ, Луцьк та інші міста.