Ортопедичні матраци Львів

Знайдено: 1 - 24 серед 29 товарів

Ортопедичні матраци: особливості та характеристики виробів       

Що потрібно для того, щоб кожен ранок був добрим? Звичайно, здоровий та повноцінний відпочинок. Він залежить від багатьох факторів, на які ми не завжди можемо вплинути. Але, все ж таки, хоч деякі з них змінити в силах. Наприклад, ми можемо облаштувати зручне спальне місце. Це дозволять зробити ортопедичні матраци. Адже саме вони забезпечують правильне положення хребта, а також м’язів та внутрішніх органів під час сну. Останнім часом у продажу можна знайти величезну кількість таких товарів, і більшість із них позиціонуються як ортопедичні. Але чи це справді так? Пропонуємо розглянути особливості саме ортопедичних виробів.

Основні види та характеристики ортопедичних матраців

Ортопедичні матраци

Недосвідчені споживачі при виборі ортопедичних матраців у першу чергу звертають увагу на розбіжність цін. Буває досить важко визначитися, чи варто переплачувати за одну модель, якщо пропонується набагато дешевша і майже така сама на вигляд інша. Але ортопедичні вироби схожі лише зовні. У продажу можна знайти два основних види такої продукції – пружинні та безпружинні матраци.

В свою чергу, вироби з пружинами бувають такими:

  • із залежними пружинними блоками Bonnel: всі пружини у формі циліндрів з’єднані між собою у суцільне полотно. У таких ортопедичних матраців відсутні зони жорсткості. При натисканні на одну групу пружин будуть стискатися і сусідні. Це говорить про те, що поверхня такого матрацу не забезпечить належної підтримки окремим частинам тіла. Перевага виробів – доступна вартість;

  • із незалежними пружинними блоками Pocket Spring: такий виріб складається з великої кількості пружин, кожна з яких знаходиться в окремій кишені. Такі невеликі індивідуальні чохли не дають пружинам чіплятися одна за одну. Чим більше цих елементів – тим вища якість ортопедичних матраців. При натисканні на пружини кожна з них прогинається у відповідності до отриманого навантаження. Так, наприклад, під частинами тіла, які виступають більше, на відповідну глибину прогнуться і пружини. Це дозволяє забезпечити пряме положення хребта та здоровий сон. У продажу можна знайти м’які, а також середньо-жорсткі та жорсткі вироби. Звичайно, такі моделі ортопедичних матраців коштують дорожче. 

Ортопедичні матраци

Інша велика група ортопедичних матраців – це безпружинні моделі. Їх конструкція передбачає наявність блоку пружного матеріалу, який покривається зверху іншими з метою надання бажаних характеристик. Ви можете купити ортопедичні матраци, у яких в якості наповнювачів використовуються наступні матеріали:

  • Memory Form: сучасний інноваційний матеріал, який може набувати форми тіла людини. Такі вироби здатні забезпечити надзвичайно комфортний сон, оскільки рівномірно підтримують тіло;

  • латекс: наповнювач, який відрізняється пружністю. Такі матраци підходять людям, які не мають проблем із опорно-руховим апаратом; 

  • кокосова койра: натуральний матеріал, який добре пропускає повітря. Волокна просочуються спеціальними речовинами (найчастіше силіконом), які забезпечують захист від вологи та від впливу шкідливих мікроорганізмів;

  • шерсть: наповнювач із відмінними теплоізоляційними та лікувально-профілактичними властивостями;

  • морська трава: легкий та недорогий матеріал, який за умови правильної підготовки та обробки також відрізняється досить великим терміном експлуатації. 

Також для виготовлення ортопедичних матрасів можуть використовуватися й багато інших наповнювачів. Замовити їх можна (гурт та роздріб) із доставкою по Львову, а також у Київ, Тернопіль, Львів, Рівне, Ужгород, Черкаси, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінницю та інші міста України.