Сходинки для сходів

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Сходинки з бука та дуба – особливості та переваги

сходинки для сходівВ останні десятиліття в будівництві відслідковується чітка тенденція щодо використання в інтер’єрах матеріалів природного походження, які не становлять загрозу здоров’ю людини та навколишньому довкіллю. Сходинки із натуральної деревини, без сумніву, стануть головним акцентом в інтер’єрі всього приміщення. Неповторний малюнок природного матеріалу, а також його аромат надають затишку оселі. Сходинки для сходів, виготовлені із натуральної деревини, можна замовити недорого безпосередньо у виробника. У нашому інтернет-магазині представлена продукція компанії «Kempas». Всі товари пропонуються для продажу за найвигіднішою в Україні ціною.

Основні переваги дубових та букових сходів

Сходинки до сходів, виготовлені із бука, мають такі особливості:

 1. Щоб надати деревині гнучкості, дошки з бука оброблюють паром, завдяки чому вони набувають приємного рожево-коричневого відтінку.
 2. Бук відрізняється високою міцністю, чудово піддається механічній обробці, легко ріжеться і клеїться.
 3. Міцністю не поступається деревині із дуба, і виглядає не менш привабливо, ніж червоне дерево.
 4. Чудово гнеться, піддається шліфовці та поліруванню. Дерев’яні сходинки із бука – це яскравий акцент в інтер’єрі приміщення.
 5. Неймовірно гарний природний малюнок дощок, виготовлених із бука, чітко видно навіть після покриття матеріалу фарбою і тонування.
 6. Щоб вберегти східці з бука від механічних пошкоджень, та інших негативних впливів, достатньо буде покрити деревину шаром натурального воску.
 7. Східці із бука коштують дешевше, аніж виготовлені із ясеня. Незалежно від ціни, такі вироби в різних варіантах зберігають свою функціональність і завжди мають естетично привабливий вигляд.

Хоча бук – це міцний і практичний матеріал, який володіє цілою низкою переваг, все ж йому притаманна така особливість, як нестійкість до дії вологи. Тому букові східці – оптимальний варіант для приміщень із постійним показником температури та вологості.

Лідером у списку найкращих матеріалів для виготовлення сходинок також є деревина дуба. Її порівняно висока собівартість повність компенсується за рахунок високих експлуатаційних характеристик.

Основні переваги східців із дуба:

 1. Висока міцність і здатність витримувати інтенсивні навантаження.
 2. Для виготовлення дубових східців можна використовувати дошку меншої товщини, в порівнянні з деревиною хвойних порід такий матеріал є міцнішим.
 3. З часом дерев’яні східці можуть почати скрипіти, а ось конструкції, виготовлені з дубової дошки, практично не мають такого недоліку.
 4. Вироби із дуба мають гарну текстуру і приємний відтінок. З часом вони можуть злегка потемніти, та це лише додає інтер’єру унікальності. Вироби з цієї породи деревини виглядають просто розкішно.

Сходові марші з деревини дуба мають безліч переваг. Вони зносостійкі, довговічні, витримують перепади температур та високий рівень вологості. На відміну від сходів, виготовлених із інших порід деревини, вироби з дуба не розсихаються навіть при низькому рівні вологості. З метою підвищення стійкості вироби рекомендується обробити спеціальним лаком.

Дубові сходи – це безпрограшний варіант для використання в інтер’єрі, оформленому в класичному чи буржуазному стилі. Деревина цієї породи буде гармонійно виглядати як в приміщенні з декором світлих тонів, так і в кімнаті з яскравими кольоровими акцентами. Для створення вишуканого інтер’єру поруч з дубовими сходами можна розмістити камін. Звертайтеся у інтернет-магазин «Kempas», щоб купити сходинки високої якості на вигідних умовах.