Єврощит

Якісний меблевий щит – багаторічний досвід компанії “Kempas”

Для виготовлення різноманітних виробів з дерева для дому та побуту необхідною умовою є якісний, міцний і естетичний меблевий щит. Він являє собою сукупність склеєних між собою ламелей із різних порід дерева або ж цільну оброблену деревину, яку також називають масивом. Обидва варіанти використовують для виготовлення меблів і їх частин, підвіконь, сходів, панелей для декорування приміщень. Компанія “Kempas” зарекомендувала себе як надійний виробник високоякісних щитів різних сортів і матеріалів, а також як партнер і консультант для підбору дерев’яних плит, які повністю задовольняють потреби наших клієнтів.

Основні види і сорти меблевого щита

Меблевий щит

Перед тим, як купити меблевий щит у Львові, необхідно визначити параметри, які задовольнять певні умови його використання. Дана категорія продукції з деревини має декілька сортів:

  • перший сорт характеризується підбором рисунку й текстури ламелей, відсутністю дефектів. Такий щит зовні та за своїми експлуатаційними характеристиками нагадує масив натуральної деревини. Він використовується для виготовлення високоякісних меблів, наприклад, столів, спинок ліжок, фасадів, тощо. 

  • другий сорт є однорідним за тоном деревини й текстурою, однак має зміщення рисунку. На експлуатаційні характеристики така особливість жодним чином не впливає. Щит такого сорту також використовується для виготовлення будь-яких виробів; 

  • третій сорт не підбирається за рисунком, тоном й текстурою, може мати незначні дефекти. Використовується для виготовлення різних виробів та їх частин, які покриваються іншими матеріалами або скриті іншим чином. Використання такого матеріалу дозволяє здешевити виробництво, але при цьому не знижує надійності готових виробів. 

Отримання щиту високої якості можливе лише за умови використання високоточного обладнання, адже деревина має бути ідеально підігнаною. В інтернет-магазині “Kempas” ви знайдете кращі зразки меблевого щита високої якості, бездоганно відшліфовані та підготовлені для створення витворів дерев’яного мистецтва. Спеціалісти компанії виготовляють цільноламельні плити (масиви) й зрощені, реалізують їх гуртом і в роздріб з 2006 року. Довготривала робота дала найкращі результати – у процесі виробництва застосовуються нові матеріали й обладнання, удосконалені технології, значно покращився сервіс! 

Меблевий щит

Процес виготовлення меблевого щита

Компанія “Kempas” розвивається відповідно до світових стандартів якості, а тому представляє свою готову продукцію й матеріали (меблевий щит) не лише в Україні, а й за її межами. Для отримання конкурентних переваг працівники різних відділів відбирають кращу сировину, старанно обробляють її і створюють неперевершені вироби.

Процес виготовлення єврощита проходить в кілька етапів:

  • сушіння дощок: параметри підбираються в залежності від виду деревини, часу її заготівлі та вологості на початку процесу сушіння; 

  • калібровка: отримана деревина сортується в залежності від розміру та якості заготовок; 

  • розпуск на ламелі: виробничий процес здійснюється з використанням сучасного обладнання, яке забезпечує не лише високу швидкість проведення робіт, але й якість їх виконання; 

  • торцювання заготовок, виготовлення дефектів, зрощення;

  • калібровка й склеювання: ми використовуємо сучасні суміші, які гарантують отримання не тільки міцного, але й безпечного матеріалу; 

  • форматування щита й обробка.

Для досягнення високої якості професіонали з компанії “Kempas” повторюють деякі етапи декілька разів, щоб представити в інтернет-магазині матеріали, гідні найкращих відгуків. Перевагами меблевого щита є гігрокопічність, здатність до адсорбування певних шкідливих речовин, довговічність і зносостійкість. На сьогодні “Kempas” – синонім бездоганності дерев’яних меблів, сходів і підвіконь!