Комоди

Знайдено: 1 - 13 серед 13 товарів

Функціональні, естетично привабливі та практичні комоди

Дерев'яні комодиБагатьом із нас здається, що громіздкі з великою кількістю відділень та ящиків меблі допоможуть нам звільнити простір. А на практиці все виходить навпаки – час від часу речі, які вже не придатні до використання, ми викидаємо, полиці в шафах звільняються, але місця в кімнаті не стає більше, адже його займають громіздкі меблі. Відійдіть від стереотипів. Обирайте компактні, функціональні, зручні комоди. Ергономічні, але оснащені різноманітного розміру і конфігурації ящиками конструкції допоможуть зберігати в порядку найрізноманітніші речі. А на верхній полиці можна розмістити декор, який додасть затишку оселі.

Комоди від надійного постачальника

Інтернет-магазин компанії «Кемпас» пропонує на продаж комоди в асортименті від відомих виробників:

  • Estella;
  • ARTmebli;
  • Greenlife.

В каталозі магазину також представлена продукція компанії «Kempas». Всього асортимент товарів налічує близько двох десятків видів моделей різної конфігурації, розмірів та кольорової гами. Вам пропонується можливість обрати матеріал меблів. Вироби, представлені на нашому сайті, можуть бути виготовлені із щита чи масиву бука, а також зі щита чи масиву ясеня. Використані для створення практичних та зручних конструкцій матеріали натуральні. Це дозволяє зробити висновки щодо екологічності меблів такого типу та безпечності їх використання для оформлення приміщень різного виду, в тому числі – дитячої кімнати.

Великий вибір моделей дозволить вам підібрати комод як для спальні чи дитячої, так і для гостьової кімнати. Він може використовуватися не лише як функціональний елемент інтер’єру, а й грати роль декору. Кожна з моделей має естетично привабливий вигляд. Ви можете вибрати як класичний варіант, в оформленні якого присутні елементи, притаманні класиці – плавні лінії, незвичайної форми ручки, узори – так і модель, яка буде чудово гармоніювати з інтер’єром, оформленим у дусі мінімалізму. Такі варіанти меблів, як правило, відрізняються чіткими лініями в оформленні і виконують здебільшого практичну функцію, так як не повинні привертати до себе зайву увагу.

Комоди – безліч переваг і відсутність недоліків

Комоди у ЛьвовіОсновною перевагою меблів такого типу є їхні компактні розміри. Навіть найбільша за розмірами конструкція буде виглядати доречно в малогабаритній квартирі. Дехто з користувачів проявляє фантазію і використовує такий функціональний елемент інтер’єру не лише для зберігання дрібних предметів чи речей. На верхній полиці комоду можна поставити телевізор чи використати її для розміщення елементів декору. Також такий практичний вид меблів володіє низкою інших переваг:

  • екологічність – забезпечується використанням для виготовлення виробів виклчно натуральної деревини, яка, як відомо, не виділяє токсичних речовин, на відміну від деяких штучних матеріалів;
  • надійність та довговічність конструкцій – дерево характеризується довгим строком служби, а особливо такі породи деревини, як бук чи ясень. Крім того, виробництво комодів, представлених в інтернет-магазині Kempas.com.ua, здійснюється на сучасному обладнанні під суворим котролем спеціалістів на всіх етапах виробництва. Це гарантує високу надійність всіх без винятку конструкцій;
  • універсальний дизайн поєднується із практичністю використання. Наявність в моделях шухляд та ящиків різного розміру дозволить розмістити в комоді найрізноманітніші речі;
  • приваблива ціна – ми реалізуємо продукцію за найбільш вигідними в Україні цінами. Завдяки великому товарообігу маємо можливість встановлювати невисоку націнку на товар високої якості.

Пропонуємо вам обрати та купити комод такої моделі, яка задовольнить всі ваші потреби. Про доставку товару в Луцьк, Львів та інші міста потурбуються представники інтерннет-магазину Kempas.com.ua.