Сходи

Знайдено: 1 - 24 серед 78 товарів

Сходи: великий вибір виробів за доступними цінами

Двоповерховий будинок, квартира або дача – мрія багатьох. Але на облаштування такого житла доведеться витратити чимало коштів та часу. І його обов’язковим елементом є сходи. Вони плануються ще на початковому етапі розробки архітектурного проекту, адже є одним із центральних елементів. Сходи мають бути зручними, безпечними та компактними, якщо будинок невеликий. Також сходи можуть стати справжньою окрасою житла, але для цього доведеться знайти виробника, який запропонує товари високої якості. Саме такі вироби можна купити в інтернет-магазині Kempas. Ми самостійно виготовляємо сходи та необхідні комплектуючі, а також пропонуємо товари інших брендів.

Сходи

Основні види сходів та їх характеристики

Вибір сходів залежить від багатьох факторів. Це тип та висота будинку, особливості його оформлення, фінансові можливості власників та ін. У нашому інтернет-магазині представлені таки виді сходів:

  • бетонні: вироби, які відрізняються надійністю, але разом із тим – великою масою. Бетонні сходи можуть бути як монолітними, так і складатися з окремих секцій. Частіше за все встановлюються на вулиці або у місцях загального користування з великою кількістю людей. Якщо бетонні сходи використовуються у житлових приміщеннях, то, частіше за все, вони матимуть вигляд окремих елементів. Можуть облицьовуватися різними матеріалами. За умови креативного підходу ваші сходи можуть мати досить креативний вигляд. Перевага таких сходів - їх надійність та довговічність; 

  • дерев’яні: завдяки легкості обробки та пластичності дерева можуть мати найрізноманітнішу форму. Для виготовлення сходів використовується сосна, дуб, береза, клен, горіх та інші види деревини. Дерево може застосовуватися самостійно та разом із фанерою, МДФ та іншими матеріалами. Дерев’яні сходинки найчастіше встановлюються всередині будинків, але у разі їх монтажу на вулиці вироби необхідно покрити шаром захисних матеріалів. Ми пропонуємо сходи у Львові у великому асортименті. Вони виготовлені з високоякісної деревини, яка була відповідним чином висушена та оброблена. Вона не втратить своє форми навіть у приміщенні з підвищеним рівнем вологості. 

  • металодерев’яні: в асортименті представлені косуорні, больцеві та модульні види сходів. Вони відрізняються особливостями будови маршу, а також способами кріплення сходинок. Такі вироби користуються популярністю, оскільки відрізняються надійністю, довговічністю, а також мають привабливий вигляд. Крім того, такі сходи можна спроектувати будь-якого вигляду, тим самим забезпечивши унікальність своєму будинку. 

Сходи

Плануючи облаштування сходів, необхідно вирішити якого типу вони будуть:

  • спіральні, або гвинтові: ідеальний варіант для невеликих будинків, оскільки така конструкція відрізняється компактністю. Також сходи такого типу використовують в баштах та інших подібних конструкціях. Клиновидні сходинки закріплюються навколо центрального стовпа;

  • маршеві: найбільш зручна конструкція, оскільки враховує біомеханіку рухів людини під час спуску та підйому. Вони можуть бути з одним або двома маршами; 

  • на больцях: також підходящий варіант для невеликих приміщень, оскільки виглядають легкими та витонченими. 

Купити сходи (гурт та роздріб) у нашому інтернет-магазині можна за доступними цінами, а також із доставкою по Львову та регіону, у Київ, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ, Закарпаття та інші міста та регіони України. Ми запропонуємо рішення, аку будуть актуальніми як для сучасного, так і для класичного інтер'єрів.