Ортопедичні подушки

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів

Ортопедична подушка – одна з умов здорового сну

Сон – одне з найзагадковіших явищ психіки, на нього ми витрачаємо третину всього життя. Не можна недооцінювати користь правильного сну, який починається з ретельного вибору подушки. Саме цей аксесуар, яким ми звикли користуватися щоночі, має великий вплив на якість нашого відпочинку, на стан організму і самопочуття. Ортопедична подушка – ідеальний вибір для дітей та дорослих. Вона має анатомічну форму і сприяє правильному положенню тіла сплячого, а якісний відпочинок у комфортних умовах сприяє відновленню сил організму.

У нашому каталозі ви зможете обрати ідеальну модель ергономічної подушки для кожного члена родини, адже в інтернет-магазині компанії «Кемпас» представлені також аксесуари для організації якісного сну дітей та підлітків. Вони виконані за інноваційними технологіями, з безпечних матеріалів, які не викликають алергії. Різні за формою та наповнювачами ортопедичні подушки мають однакове завдання: подарувати казкові сни й повноцінний відпочинок.

ортопедичні подушки

Особливості та переваги ортопедичних подушок

Подушки з пір’ям, синтетичними наповнювачами, кульками й шерстю, квадратні й прямокутні, м’які й більш щільні – як не загубитися в такому асортименті і що, врешті-решт, обрати? Відповідь проста: купити ортопедичну подушку. Вони також представлені в різних розмірах, мають різне внутрішнє наповнення, однак відрізняються від традиційних аналогів кількома важливими нюансами:

  • такі вироби не викликають алергії. Основною причиною поганого самопочуття, посилення нападів астми, алергічних реакції або затяжних бронхітів може бути ваша улюблена подушка з пір’я птиці, точніше – пилові кліщі, що розмножуються в наповнювачах. Сучасні латексні або гелеві подушки мають наповнювачі, у яких життєдіяльність крихітних шкідників неможлива, тому вони абсолютно безпечні й завжди чисті.
  • ортопедичні подушки мають анатомічну форму. Правильне положення тіла з надійною підтримкою шийного відділу хребта під час сну – це запорука повноцінного відновлення сил, яке відбувається доки людина спить. Якщо аксесуар не підходить за віком, формою або розміром, прокинувшись на ранок ми відчуваємо втому, слабкість і навіть біль у м’язах.
  • ортопедичні подушки допомагають м’язам розслабитися, а також є чудовою профілактикою захворювань хребта і головного болю.

Зазвичай, наші клієнти вирішують купити ортопедичну подушку, коли не отримують бажаного відпочинку на своїй звичайній моделі з пуху птиці. На перший погляд, вони здаються надзвичайно пухкими й зручними, однак, як правило, не забезпечують правильного положення тіла під час сну. Ортопедична подушка завдяки незвичній формі з двома валиками м’яко підтримує шийний відділ хребта, даруючи розслаблення й міцний сон.

Ортопедична подушка: обираємо правильно

У нашому каталозі ви знайдете ортопедичні подушки, які різняться за розміром, наповнювачами, формою і ціною. Ми пропонуємо лише якісні й безпечні варіанти для дорослих, а також для малечі та підлітків. Обираючи виріб, зверніть увагу на таку важливу характеристику, як вид наповнювача:

  • в основі латексних подушок особлива латексна піна, що володіє ефектом пам’яті. Вони приймають форму, яка найбільш відповідає фізіологічному положенню тіла сплячого;
  • наповнювачем гелевих подушок виступає надзвичайно м’який і пружний гель. Такий наповнювач здатний зберігати комфортну температуру влітку і взимку, даруючи насолоду від сну.

ортопедичні подушки neolux

Наволочки подушок, які представлені в нашому каталозі, виконані зі щільної тканини, є безпечними й довговічними. Якщо ви вирішили купити подушку для дитини, підлітка або дорослих членів родини, завітайте до нашого інтернет-магазину. Ми ретельно відбираємо для вас кращі моделі сучасних аксесуарів для організації здорового сну. Вироби виготовлені згідно усіх загальноприйнятих стандартів. Бренд Neolux уже зарекомендував себе на українському ринку як виробник безпечної та зручної у користуванні продукції. Ціни на товари цієї компанії у нашому інтернет-магазині завжди залишаються на доступному рівні, що дозволить вам дешево купити будь-який вид виробу. Пропонуємо також недорого замовити товар із доставкою у Київ, Львів чи інше місто України.